25-27.06 - Easy Rider Party - Borek k. Bochni

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Szara

Post autor: Szara »

Ja tez w piątek wieczorkiem chciałabym podjechać...zostać przez sobotę i w niedziele rano wracać....prosto do pracy.... ale to plan na pogodę ;)
czarna

Re: EasyRiderParty

Post autor: czarna »

motocyklista 45 pisze:luzik wsobotke bylismy z Archim w Bochni- Proszowkach i widzielismy spustoszenia Ewa :[
i co się tak denerwujesz ;) , przecież nie piszę ze zlotu nie będzie, może przesadziłam z tymi łódkami, ale mieszkam kilometr od miejsca zlotu wiec wiem jakie warunki tam panują, a wygląda to tak że jeśli deszcz pada cały dzień, bądź noc w Borku wylewa rzeka na drogę, wioseczka pływa. Droga jest fatalna, rozkopana :uoee: , ale są inne drogi dojazdowe :)
Mrożonka ma rację na komary arsenał środków zabrać!
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Czarna ma rację skoro pisze to wie.
Na potwierdzenie tego czy łódki czy nie, tu fotka i tu fotka z tamtego roku, kto był ten wie, że woda w namiocie praktycznie nikomu nie była obcą.
morissKRK

Post autor: morissKRK »

jadu ale tylko na piatek :D
@DON - czas najwyzszy znowu sie tu pojawic :D
Awatar użytkownika
Daro
Posty: 232
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 12:37
Lokalizacja: Wieliczka
Motocykl: Kiedyś był Boulevard
Kontakt:

Post autor: Daro »

Czy ktoś jest chętny na wynajęcie tam domku, czy wszyscy namioty?
Easy Rider !!!
Gawron

Post autor: Gawron »

Mi jest obojętne ale faktycznie jeśli z pogodą będzie kupa :stres: i patrząc na zdjęcia Zibiego może być niewesoło z namiotem. Jaką decyzje podejmie grupa to i ja także :okok:
Purek

Post autor: Purek »

Jak dla mnie to też może być domek tylko ja na jedną noc z piątku na sobotę...
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Post autor: Mrozonka »

Ja raczej preferuję namiot może i mokro ale przynajmniej tylko jeden facet mi do ucha może chrapać a nie np. 10-ciu ;)
Mrożonka - Plecaczek.
jojo

Post autor: jojo »

ja bede pewnie tylko jeden dzien,jesli tylko sie uda pojechac. takze w namiot i domek nie wchodze. :wnerw:
Awatar użytkownika
Daro
Posty: 232
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 12:37
Lokalizacja: Wieliczka
Motocykl: Kiedyś był Boulevard
Kontakt:

Post autor: Daro »

Jojo ale ja już mam reumatyzm.... :lol: i dlatego domek mi w głowie.
Easy Rider !!!
jojo

Post autor: jojo »

Daro70, tez chciałbym jakąs noc zaliczyc na zlocie,spokojnie browara wypic z wami.ale zona moze w kazdej chwili znalezc sie na porodowce i chciałbym byc wtedy znią wlasnie. taki live!! ale bede z wami jesli tylko bede mógł.
a reumatyzm to nasza zawodowa choroba..... :P
grze

Post autor: grze »

Mrozonka pisze:Ja raczej preferuję namiot może i mokro ale przynajmniej tylko jeden facet mi do ucha może chrapać a nie np. 10-ciu ;)
To zależy jak daleko będą mieli swoje namioty... :-)
piranha

Post autor: piranha »

Mrozo,
wybieram się w piatek ale raczej tak ok 18.00-19.00 także jeśli polecicie wcześniej to spotkamy sie na miejscu, bedę dzwonic.

Pozdr
Rafal
Awatar użytkownika
Daro
Posty: 232
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 12:37
Lokalizacja: Wieliczka
Motocykl: Kiedyś był Boulevard
Kontakt:

Post autor: Daro »

Wolnych miejsc w domkach już niema :uoee: Czy jest u kogoś miejsce w namiocie by się zaczepić???????????????
Easy Rider !!!
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

mam maly namiocik ktory mialem na zlocie w Zdworzu jak chcesz moge Ci pozyczyc .(mala 2 ) zajmuje malutko miejsca ,brakuje tylko 3 szpilki ,ale srubokrety sie tez naddaja :)
bryś

Re: 25-27.06 - Easy Rider Party - Borek k. Bochni

Post autor: bryś »

Mrozo pisze:Jak w temacie 25-27.06 jest zlot Easy Rider Party w Borku k. Bochni
Szczegoly zlotu: http://www.easyriderparty.com/informacje.html

Cena za wjazd 60zl
plecaczek 30zl

W zeszlym roku zlot byl bardzo fajny, a i ekipa CCMowa sie niezla zebrala :)

My planujemy pobyt od piatku do niedzieli pod namiotami.

Wyjazd w piatek popoludniu
Data wyjazdu: 25.06.2010
Godzina zbiorki: 16.00 (do negocjacji)


Jako ze Kasia niebardzo moze juz jezdzic na moto to ona bedzie jechac 4oo, a ja 2oo
W zwiazku z tym istnieje mozliwosc wrzucenia jakis bagazy do auta, badz jesli ktos chcialby zabrac sie puszka to Kasia moze taka osobe przygarnac :)

No właśnie, jak ostatecznie, kto jedzie w piątek i o której lecimy, bo 16.00 to trochę za wcześnie, szczególnie, że to tylko 50 km....
Purek

Post autor: Purek »

Ja niestety pracuję do 17-tej i najwcześniej dałbym radę 17.30-18.00 mieszkam w Wieliczce więc mógłbym na Was czekać na BP w Wieliczce ;)
MDH

Post autor: MDH »

Dla mnie tez 16 jest za wczesnie, jesli moto mi sie nie rozkraczy do tego czasu to pewnie bede zdatny do wyjazdu najwczesniej 17-18 ze wzgledu na prace.
Szara

Post autor: Szara »

Ja kończę prace o 18 w Wieliczce .....wiec jakoś 18:15 bym leciała :)
Endrju

Post autor: Endrju »

Czolem,

wybieram sie na piatek i sobote do poludnia , dalej sie obaczy :-).

Purek, jedziemy razem - wpadne do Ciebie pod chate albo na BP w Wieliczce sie spikniemy kolo 18-tej. Moze ktos sie jeszcze dolaczy :-)
ODPOWIEDZ