25-27.06 - Easy Rider Party - Borek k. Bochni

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Purek

Post autor: Purek »

Siur Andrzeju.
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Widze ze praktycznie wszystkim pasuje kolo 18.

W takim razie zbiorka o 18 i odjazd o 18.15.


Wyjazd w piatek popoludniu
Data wyjazdu: 25.06.2010
Godzina zbiorki: 18.00 (odjazd o 18.15)
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2010, 08:49 przez Mrozo, łącznie zmieniany 1 raz.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Szara

Post autor: Szara »

Chętnie bym przerzuciła rzeczy do jakiegoś cara bo chyba nie dam rady zebrać się z garbem i plecakiem :/ Kasi podobno jedzie ? Dałby się umówić np. choćby wcześniej ? Albo na stacji zbiórkowej ?

P.S- zapowiadają deszcze na weekend...i zimno....ehhh....zobaczymy jak sie sprawa wyklaruje....bo pływać z namiotem i moimi starymi oponami na moto to nie bardzo mi sie uśmiecha :stres:
Awatar użytkownika
Daro
Posty: 232
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 12:37
Lokalizacja: Wieliczka
Motocykl: Kiedyś był Boulevard
Kontakt:

Post autor: Daro »

ENDRJU, PUREK....macie duży namiot bo szukam miejsca z piątku na sobotę?
Easy Rider !!!
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Post autor: Mrozonka »

Szara pisze:Chętnie bym przerzuciła rzeczy do jakiegoś cara bo chyba nie dam rady zebrać się z garbem i plecakiem :/ Kasi podobno jedzie ? Dałby się umówić np. choćby wcześniej ? Albo na stacji zbiórkowej ?

P.S- zapowiadają deszcze na weekend...i zimno....ehhh....zobaczymy jak sie sprawa wyklaruje....bo pływać z namiotem i moimi starymi oponami na moto to nie bardzo mi sie uśmiecha :stres:
Mogę zgarnać rzeczy do autka, nie ma problemu bo myślę podjechać na stację BP w Wieliczce na miejsce zbiórki. Chciałam wyjechać z Krakowa wcześniej, ale jeśli wszyscy jadą tak późno to przecież nie będę tam sama siedzieć no i ciężko mi będzie na bramie wyjaśnić, że jestem plecaczkiem ale nie mam ani motocyklisty ani motocykla :radocha:

Z tym, że jak będzie brzydko to ja nie pojadę bo jestem trochę podziębiona a nie chciałabym się rozłożyć całkiem, tym bardziej, że w moim stanie to już troszkę niebezpiecznie by było.
Mrożonka - Plecaczek.
MDH

Post autor: MDH »

To Kasia - daj znac wczesniej jak bedziesz wiedziala (co do wycofania sie) bo my z Iza pewnie tez pare rzeczy bysmy mieli do podrzucenia ewentualnie o ile mozna ;)
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Post autor: Mrozonka »

Ok, postaram się odpowiednio wcześniej poinformować :)
Mrożonka - Plecaczek.
yowa

Post autor: yowa »

Mam pytanie, jak to daleko od Krakowa?
Korba

Post autor: Korba »

40 km

e: może niewiele ponad
yowa

Post autor: yowa »

A możliwości zakwaterowania? .... tylko namioty (mam na myśli rosłego trzylatka)
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

yowa, na chwile obecna to praktycznie tylko namioty.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
grze

Wyjazd

Post autor: grze »

Czyli podsumowując:

Zbiórka w piatek o 18.00 na BP Wieliczka. Wyjazd 18.15.

Jeśli by ktoś chciał to mogę pożyczyć namiot (a nawet dwa) ale raczej go nie przywiozę na stację bo i tak będziemy zapakowani. Więc odbiór musiałby być wcześniej - np. jutro w ciągu dnia u mnie w pracy.
W razie czego, czekam na info.

I mam nadzieję że nie będzie lało...
Bartek

Post autor: Bartek »

Hej Czarna, byłaś może ostatnio na terenie tego ośrodka w Borku??? Jak tam grunt wyglada, są jakieś suche miejsca??? ;)
czarna

Post autor: czarna »

może tak: przed chwilą Jaro wykonał telefon do znajomego z Balatonu i dowiedział się że na teraźniejszą godzinę teren jest jeszcze "suchy" ( w sensie nie ma jeziora), ale jeśli deszcz będzie nadal tak intensywny, a dość konkretnie tutaj pada to jutro śpicie w pontonach , czyli powtórka z ubiegłorocznej rozrywki :|
tak mi się wydaje,że najgorszy teren to ten pomiędzy domkami i drzewami. Z moich obserwacji wynika :) że najsuchsze miejsce to obrzeża jeziora oraz teren z pomostem ( http://www.caw-borek.pl/_galeria/12_23.jpg ) ..ale to tylko moja sugestia. Ponadto miejsca przy jeziorze jest już trochę mniej gdyż stanął tam nowy obiekt..jakaś sala imprezowa czy cuś.


tyle wiem
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Post autor: Mrozonka »

Jeśli pogoda się nie poprawi (głównie chodzi mi o temperaturę) to ja niestety nie pojadę bo jestem lekko zaziębiona i nie chciałabym pogorszyć swojego stanu. Bardzo mi przykro, ale wtedy ci, którym obiecałam zgarnąć rzeczy będą musieli sobie beze mnie poradzić. Dam znać jeszcze jutro ok. południa czy na 100% jadę czy nie. Wielkie sorry, ale mam nadzieję, że zrozumiecie moją wyjątkową sytuację :szok:
Mrożonka - Plecaczek.
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Tak dla potwierdzenia wyjazdu (niezaleznie od pogody)

Data wyjazdu: 25.06 (piatek)
Godzina zbiorki: 18.00 (odjazd o 18.15)
Miejsce zbiorki: BP Wieliczka

Mrozonka tak jak pisala wyzej nie jedzie wiec odpada mozliwosc wrzucenia rzeczy do 4oo.

Wiem ze czesc osob planuje przyjazd w sobote wiec najlepiej jak sie takie osoby umowia w osobnym temacie.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypad do Borku- Bochni lista na piatek

Post autor: Miki »

luzik 1,Mrozo2. M-45 :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Purek

Post autor: Purek »

luzik 1,Mrozo2. M-45 :okok: :brawo: 3.Purek :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady- 25-27.06, Easy Rider Party Borek k,Bochni

Post autor: Miki »

:nerwus: kurde tylko na dzis 3 nas chetnych , uciekli w pielesze do ,,mamusiek,, he he :uoee:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Panowie, ja dolecę do was prosto do Borku, później, bo jeszcze mam o siódmej spotkanie ze znajomymi na mieście. :) Więc niech któryś z was ma włączony telefon, to was znajdę.
ODPOWIEDZ