21.08.10 16.00 ślub Aszka + Orcio

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

orcio

21.08.10 16.00 ślub Aszka + Orcio

Post autor: orcio »

Zapraszam.
Kraków Mogiła - drewniany kościółek naprzeciwko klasztoru : http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&m ... 9c931db5f9

Nie wiem w jakim momencie ktos ewentualnie miałby ochotę dołączyć.
Cała trasa bedzie Kraków Piaski Wielkie - Prusy(zaraz za Huta w strone Proszowic) - 16.00 Mogiła(kościół) - Czyżyny


Edit by Mrozo:
Zbiorka CCM
Data :[/b] 21.08.2010 (sobota)
Godzina spotkania: 16.30
Miejsce spotkania: Stacja Statoil (Jana Pawla II 200) http://goo.gl/maps/lr1S
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2010, 08:49 przez orcio, łącznie zmieniany 1 raz.
Aro

Post autor: Aro »

O rany! Czyżby i Orcia dopadło? W sumie dobrze, co ma mieć lepiej niż my. :figielek: Szkoda chłopa :( a taki był dobry kompan do wyjazdów :mysli:
jojo

Post autor: jojo »

ojj! to gratki orcio! powodyenia na nowej drodze! bylbym moze podjechal na te uroczystosc ale rano jest pielgrzymka motocyklistow w wadowicach. po poludniu o 16.00 mamy chrzest coreczki. :okok: :okok:
zorro

Post autor: zorro »

nie zen sie!
morissKRK

Post autor: morissKRK »

zooro wie czym to grozi :P
Leszek

Post autor: Leszek »

Orcio wszystkiego dobrego na na nowej drodze życia , a to wszystko przez wożenie pań młodych , teraz będziesz woził swoją . luzik
James70

Post autor: James70 »

Orcio dobra rodzinka to podstawa gratulacje :okok:
grze

Post autor: grze »

Gratulacje Orcio.
zorro pisze:nie zen sie!
Może nie będzie tak źle...
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Post autor: Mrozonka »

Nie pozostaje nic innego jak serdecznie pogratulować Państwu Młodym :okok:
Mrożonka - Plecaczek.
orcio

Post autor: orcio »

A wybiera się ktoś na obstawę ?
Szara

Post autor: Szara »

No właśnie! Orcio na obstawę zaprasza a Wy mu piszecie o pozytywach lub nie zawarcie związku małżeńskiego :)
Mikołaj pierwszy by tu paradę godną motocyklisty zorganizował ;)
Ja nigdy na żadnej obstawie nie byłam ale też nikogo do tej pory osobiście nie znałam... Niestety na chwilę obecna pracuje do godziny 18, ale maja być jakieś zawirowania w moim grafiku więc jeśli przeniosą mnie na rano to nawet Mogiłę mam po drodze z roboty :P
Aro

Post autor: Aro »

Parę osób na pewno wybierze się na pielgrzymkę motocyklistów do Kalwarii, zakończenie planowane jest ok. 15.30, ale można się urwać wcześniej i ORCIOWI osłodzić ostatnie chwile jego wolności. Ja wstępnie jestem na tak, nigdy nie byłem jeszcze na obstawie ślubu.
MDH

Post autor: MDH »

Ale to w koncu jak by bylo? Od kosciola do domu weselnego czy co w koncu, bo sie w tej trasie Orcia pogubilem :P Przynajmniej mialbym pretekst zeby moto umyc :D
orcio

Post autor: orcio »

Chodziło mi o to że można w różnych miejscach dołączyć - jak co komu pasuje.
U mnie (może nie do końca u mnie) - będę wyjeżdżał z Piasków Wielkich (Cechowa)- Kraków ok 14.00.
Potem jadę do pannę do Prus (tuz za Hutą), tam ok 15.00.
I potem do Mogiły na 16.00 (raczej 15.40).
A po ślubie z Mogiły na Czyżyny ok 17.30.
MDH

Post autor: MDH »

Dolaczanie jak komu pasuje wydaje mi sie ze zrobi masakre, bo ten sobie przyjedzie tam, a pozniej pojedzie do domu, ktos inny kiedy indziej i bedzie obstawa po 1 moto na kazda czesc :D A tak powaznie to chyba lepiej (wg mnie oczywiscie) zrobic jedna zwarta grupe kosciol - dom weselny, coby to jakos sensownie wygladalo :) Co wy na to? (pod kosciolem o 17?)
orcio

Post autor: orcio »

tzn zakładałem że jak juz ktoś dołączy to pociągnie do końca :P

Michal sdcc z tego co pamietam planowal od poczatku jechać, komuś z Kocmyrzowa pewnie prosto do Prus podjechac bo to wioska obok, jak wspomniałem co komu pasuje ..
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Pojechałbym, ale z ręką w gipsie... :/ Nie bardzo. Będę Ci Orcio życzył udanej imprezy i (bo tak to warto określić) reszty życia :rotfl:


Edit: Na co, Andrzej zwrócił mi uwagę, informuję, że rękę sobie urwałem nie na motorze, a jedynie na trawie. Więc nie ma stracha :D
Shadow

Post autor: Shadow »

TO dużo tej TRAWY musiało być ...... :rotfl:
orcio

Post autor: orcio »

Barnaba pisze:Pojechałbym, ale z ręką w gipsie... :/ Nie bardzo. Będę Ci Orcio życzył udanej imprezy i (bo tak to warto określić) reszty życia :rotfl:
No patrz, a miałeś szansę sobie trochę potestować jak się jeździ RSem :mysli: :glupek:
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Orcio, nie bądź złośliwy. :P Kończmy ten offtop, bo Ci się obstawa przeze mnie posypie.
ODPOWIEDZ