14.05.2011 - Mników - 2011 rozpoczęcie sezonu

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
lenio
Posty: 1818
Rejestracja: 23 lutego 2011, 13:05
Lokalizacja: słomniki
Motocykl: Honda Cbf 1000 fa
Kontakt:

Post autor: lenio »

Zibi brawo za kazanie które pierdyknołeś do mnie,tak mnie tym ujołeś że jak tylko Shadow
potwierdzi że potrzeba tyle a tyle maszyn to na mnie możecie liczyć.Pomyślcje co zrobimy w razie deszczu bo my są jakoś przygotowani a pociechy chyba niebardzo.

Ps.musiałeś wybrać akurat ten cytat?Ja jestem otwarty na wszelaką pomoc dla dzieciaków tylko nie myślałem o Mnikowie,OK temat uważam za zakończony 1.Shadow
2.Mrozo
3.Zybi
4.Andrzej
5.Miki
6.Lenio
Drogie Panie Cycki są Nasze , Wy je tylko nosicie
Szereny

Post autor: Szereny »

Co do atrakcji, to kilka ma być na poligonie. Tam dzieciaki chyba będą miały co robić, nawet w czasie niepogody, choć jakieś kurtki się pewnie przydadzą jeśli zacznie kropić.
Motocyklem nie usłużę, ale jeśli brakuje, to kask mogę pożyczyć.
Shadow

Post autor: Shadow »

Nie zakładam oddzielnego tematu bo nie ma sensu :

Wypad z dzieciakami z DD Sieborowice do Mnikowa

Data : 14.05.2011
Miejsce zbiórki : BP Hejnał al.29-go listopada /jak zawsze przy wyjazdach do DD/
Godzina 8.00 -/8.30 jesteśmy w Sieborowicach-przelot na 9.30 na Reymonta/

Ja czekam na Was w Siebo, jak na razie dzieciaków będzie max.11 -ta liczba na pewno się nie zwiększy może się nieznacznie zmniejszyć jak ktoś postanowi uciec z DD.
Powrót sam nie wiem o której - ale wydaje mi się że kole 17.00 tej /będę musiał ich zabrać na jakieś szamanko gdzieś po drodze/
Myślę że pogoda i CCM dopisze-wszyscy wiemy że do Siebo zawsze deklaruje się 4 osoby na moto a przylatuje 15 ście.
pzdr Shadow
Ostatnio zmieniony 13 maja 2011, 14:18 przez Shadow, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Przeedytowalem 1 notke i dodalem wytyczne od Shadow'a
Zmienilem lekko godziny i podalem zbiorke o 8.00 tak zeby kolo 8.30 byc w Sieborowicach
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Shadow

Post autor: Shadow »

Podbijam temat bo jakoś cicho......będzie ktoś jeszcze????
1.Shadow
2.Mrozo
3.Zybi
4.Andrzej
5.Miki
6.Lenio
?????
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 1818
Rejestracja: 23 lutego 2011, 13:05
Lokalizacja: słomniki
Motocykl: Honda Cbf 1000 fa
Kontakt:

Post autor: lenio »

Zibi walnij prosze kazanie a napewno będzie nas pare sztuk więcej,na mnie naprawde zrobiłeś wrażenie.Szacunek
Drogie Panie Cycki są Nasze , Wy je tylko nosicie
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Moze teskt Pitbulla sprzed 2 lat was zmobilizuje (dotyczyl wyjazdu na dzien dziecka do Sieborowic) :]
Mnie sie zawsze przypomina przy okazji wyjazdu do DD
Pitbull pisze: Panowie pokażcie, że jesteście motocyklistami i macie BIG hohones !!!! a nie pierniczcie, że jak nie będzie lało, jak będzie słoneczko itp.......

Wyjazd ma nie wam sprawić frajdę niestety, tylko tym dzieciakom które być może mają jedyną okazję w życiu przejechać się na moto

Więc zaciskać pośladki i do boju, w końcu to nie Paryż - Dakar
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Shadow

Post autor: Shadow »

Dzieci już wiedzą o wyjeździe bo musiałem im powiedzieć co by wstały na czas i się przygotowały.....jest ich 10 + jedna opiekunka-jak nas nie będzie na tyle zrobimy selekcję na podstawie zachowania i ucieczek w ostatnich dniach.....Kasiorkę na jedzenie dla nich mam tylko tak jak mówiłem na fakturkę..
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady>14,05,2011r- Mnikow- rozpoczecie sezonu

Post autor: Miki »

luzik Shadow he he a ja mam na ,,reszte,,ze skladek CCM, lody, wszelkie napoje i cos jeszcze dla dzieciakow niech usmiech na ich twarzy znow sie pojawi, a ja znow bede ,,skubal,, formowiczow na nastepne ,,wypady, dzieciakow z DD, :rotfl: :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Ola

Post autor: Ola »

1.Shadow
2.Mrozo
3.Zybi
4.Andrzej
5.Miki
6.Lenio
7.Barnaba + kask
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 887
Rejestracja: 16 lutego 2011, 20:05
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: GS
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

1.Shadow
2.Mrozo
3.Zybi
4.Andrzej
5.Miki
6.Lenio
7.Barnaba + kask
8. Piotrek + kask Martyny
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Post autor: Mrozonka »

Wiem od Mroza, że przyjechało aż 8 osób spośród ponad 200 zarejestrowanych motocyklistów...
Mrożonka - Plecaczek.
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Zgadza sie... Zjawili sie tylko Ci co sie zapsiali.
Dwojka dzieci z opiekunka (mieli tez z nami na 2oo jechac) pojechali autem...
W Mnikowie dojechala do nas Iwona i Mador wiec wzieli dzieciaki z auta.
Na Poligonie natomiast podmianke z Leniem zrobil Aro.
Spotkalismy tez pare osob z CCM w Mnikowie, ktorzy dojechali z plecaczkami i powiekszyli grupe :)

Pomimo niskiej frekwencji mysle ze wyjazd bardzo udany.
W sumie pokrecilismy sie i wyszlo tego 120km.
Dzieki wszystkim, ktorzy sie zjawili.

P.S.
Jakby ktos nie wiedzial to z Mnikowa na poligon jest kolo 50-60km :)
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Shadow

Post autor: Shadow »

Jak zwykle wielkie dzięki w imieniu dzieciaków i swoim.......co do frekwencji to zostawię bez komentarza.....czyżby znudził się nam Dom Dziecka..???? Sorry za sarkazm ale wydawało mi się że jako CCM mamy "patronat" nad tym domem??!!Przykre było dla dwójki dzieciaków to że musiały jechać w puszcze....co też było załatwione z biegu i dobrze że koleżanka miała autko.Ale co tam,myślę że się poprawimy albo sobie odpuścimy.
Szczególne podziękowania dla Mroza jak zwykle za blokowanie, dla Barnaby za prowadzenie i aktywne pogonie za Mikim no i Mikiemu za.....Chyżne??? :rotfl:
a no i dla lenia który zamiast do Raju pojechał z nami...
Jeszcze raz wielkie dzięki bo w kontekście frekwencji jest za co i to baaardzo
pzdr Shadow
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Poza tym co napisał ,,Mrozo'' i ,,shadow'' spoko.
Naprawdę myśleliśmy że dojedzie więcej osób niż się pisało, jak to drzewiej bywało :(
Dzięki za to, że dobry duch w CCM nie zginął do końca, uśmiech szczęściarzy na motocyklach - bezcenne, niestety pozostała dwójka prawie z płaczem w aucie jechała.

:zalamka: :zalamka: :zalamka:

No cóż?
Awatar użytkownika
Góral
Posty: 862
Rejestracja: 9 grudnia 2009, 01:44
Lokalizacja: Zakopane
Motocykl: HONDA VTX 1300R
Kontakt:

Post autor: Góral »

Cholera trochę mi głupio że mnie teraz nie było, ale wtajemniczeni wiedzą że do października jestem od pon do pt w Dęblinie i kurcze jak przyjeżdżam do domu to żona ma dla mnie listę z 15 rzeczami do zrobienia i wiecie nie wyrabiam. Wiem że mnie nic nie tłumaczy bo dzieciaki są ponad wszystko. Następnym razem .... mam nadzieję że będę. :>
Witajcie spod Giewonta,
czystych tłoków HEJ!
Shadow

Post autor: Shadow »

Górolu nie przesadzaj....chłopie przecież Ty masz kawał drogi....a poza Tym rodzina najważniejsza-tym bardziej że teraz Cię widzą raz na tydzień :okok:
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 1818
Rejestracja: 23 lutego 2011, 13:05
Lokalizacja: słomniki
Motocykl: Honda Cbf 1000 fa
Kontakt:

Post autor: lenio »

Dziękuje wszystkim za miło spędzony czas , miny dzieciaków bezcenne.Zibi jak będe się ociągał na jakąś impreze to prosze o następne kazanie a napewno nie zawiode. :lol:
Drogie Panie Cycki są Nasze , Wy je tylko nosicie
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

shadow pisze:Górolu nie przesadzaj....chłopie przecież Ty masz kawał drogi....a poza Tym rodzina najważniejsza-tym bardziej że teraz Cię widzą raz na tydzień :okok:
Goral: Shadow to trafnie ujal..
Jasne jest ze wiele osob nie moze pojechac w danych terminie z roznych powodow, ale zebranie 10-12 osob nie powinno byc problemu.
Szczegolnie ze dotyczy to Domu Dziecka gdzie jak napisal Shadow niejako "patronujemy" i dzieciaki wiedza ze przyjezdzamy do nich raz na jakis czas. Do tej pory nie bylo problemu zeby zjawilo sie +- 15 maszyn.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Mrozo pisze:patronujemy
Patronujemy, jak patronujemy - te dzieciaki po prostu liczą na nas, a to chyba nawet więcej niż patronat.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2011, 21:49 przez Zibi, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany