Skrzyknijmy się i popędźmy w Biesy !

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Skrzyknijmy się i popędźmy w Biesy !

Post autor: Zibi »

Wyjazd w ramach re, re, re, re i coś tam jeszcze, na podstawie rozmów w Galerii.
Temat wisiał kilka ładnych dni bez wpisywania się uczestników, wiec daliśmy sobie czas do Niedzieli wieczór (wczoraj) - jeżeli nikt by sie do tego czasu nie wpisał na listę, mieliśmy zamknąć temat i lecieć w Bieszczady w trójkę. W poniedziałek stało się inaczej i dopisał się do listy Dżeju - wobec powyższego, temat wychodzi na światło dzienne w wypadach i jest jak najbardziej aktualny.

Po uzgodnieniach miedzy Shadow, Piotrek, Zibi (nikt wcześniej nie deklarował wyjazdu) niestety:

Wyjazd z Krakowa w dniu 25.05.2016 w godzinach popołudniowych. Godzina do ustalenia w ostatniej chwili - najpóźniej 16.00 - potrzeba niestety 5-ciu godzin aby dojechać w Bieszczady - no może 4-rech , ale trzeba zapier... .
Miejsce zbiórki zależy od tego, na którą ustalimy wyjazd, jeżeli ustalimy wyjazd wcześniej to polecimy starą czwórką i ustawimy się na BP Solanka Jeżeli później, to pojedziemy A4 i ustawimy się na Pit stop bar Zakrzów.

Środa wyjazd - Trasa rzez Tarnów, Pilzno, Jasło itd. Miejsce docelowe to najprawdopodobniej Pole namiotowe/schronisko w Wetlinie
... - dojazd na miejsce, rozbicie namiotów (zabieramy namioty), integracja najprawdopodobniej w Bazie Ludzi z Mgły, lub przy ognisku na polu namiotowym - do ustaleniu na miejscu. Raczej pierwsza opcja, ponieważ zajedziemy dość późno.

Czwartek 26.05.2016 - bieszczadzkie trasy motocyklowe, do wyboru, w ramach wspólnych ustaleń - powrót do Wetliny, ognisko - integracji ciąg dalszy.

Piątek - 27.05.2016 pakowanie namiotów i powrót. Tak mieliśmy to poustalane we trójkę. Jeżeli ma ktoś ochotę zostać w Biesach dłużej - żaden problem.

Myślę, że do wtorku wieczór tuż przed wyjazdem, dopniemy wszystko na ostatni guzik.

Lista chętnych:
1. Shadow
2. Piotrek
3. Zibi
4. Dżej dżej
5. ...
6. ...
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Re: Skrzyknijmy się i popędźmy w Biesy !

Post autor: Miki »

Zibi pisze:Wyjazd w ramach re, re, re, re i coś tam jeszcze, na podstawie rozmów w Galerii.
Temat wisiał kilka ładnych dni bez wpisywania się uczestników, wiec daliśmy sobie czas do Niedzieli wieczór (wczoraj) - jeżeli nikt by sie do tego czasu nie wpisał na listę, mieliśmy zamknąć temat i lecieć w Bieszczady w trójkę. W poniedziałek stało się inaczej i dopisał się do listy Dżeju - wobec powyższego, temat wychodzi na światło dzienne w wypadach i jest jak najbardziej aktualny.

Po uzgodnieniach miedzy Shadow, Piotrek, Zibi (nikt wcześniej nie deklarował wyjazdu) niestety:

Wyjazd z Krakowa w dniu 25.05.2016 w godzinach popołudniowych. Godzina do ustalenia w ostatniej chwili - najpóźniej 16.00 - potrzeba niestety 5-ciu godzin aby dojechać w Bieszczady - no może 4-rech , ale trzeba zapier... .
Miejsce zbiórki zależy od tego, na którą ustalimy wyjazd, jeżeli ustalimy wyjazd wcześniej to polecimy starą czwórką i ustawimy się na BP Solanka Jeżeli później, to pojedziemy A4 i ustawimy się na Pit stop bar Zakrzów.

Środa wyjazd - Trasa rzez Tarnów, Pilzno, Jasło itd. Miejsce docelowe to najprawdopodobniej Pole namiotowe/schronisko w Wetlinie
... - dojazd na miejsce, rozbicie namiotów (zabieramy namioty), integracja najprawdopodobniej w Bazie Ludzi z Mgły, lub przy ognisku na polu namiotowym - do ustaleniu na miejscu. Raczej pierwsza opcja, ponieważ zajedziemy dość późno.

Czwartek 26.05.2016 - bieszczadzkie trasy motocyklowe, do wyboru, w ramach wspólnych ustaleń - powrót do Wetliny, ognisko - integracji ciąg dalszy.

Piątek - 27.05.2016 pakowanie namiotów i powrót. Tak mieliśmy to poustalane we trójkę. Jeżeli ma ktoś ochotę zostać w Biesach dłużej - żaden problem.

Myślę, że do wtorku wieczór tuż przed wyjazdem, dopniemy wszystko na ostatni guzik.

Lista chętnych:
1. Shadow
2. Piotrek
3. Zibi
4. Dżej dżej
5.Miki
5. ...
6. ...
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Dzida
Posty: 465
Rejestracja: 16 czerwca 2010, 21:05
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Yamaha Vstar 1100
Kontakt:

Post autor: Dzida »

Lista chętnych:
1. Shadow
2. Piotrek
3. Zibi
4. Dżej dżej
5. Mikii
5. Dzida
6. ..
Motocyklistę zrozumie tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu.
HAROLD
Posty: 340
Rejestracja: 7 maja 2011, 09:20
Lokalizacja: Kraków-Korzkiew
Motocykl: yamaha raider 1900
Kontakt:

Post autor: HAROLD »

Lista chętnych:
1. Shadow
2. Piotrek
3. Zibi
4. Dżej dżej
5. Mikii
5. Dzida
6.HAROLD
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 147
Rejestracja: 14 maja 2011, 07:27
Lokalizacja: Bochnia
Motocykl:

Post autor: Jacek »

No w końcu coś zaiskrzyło czuć stary dobry CCM zacna ekipa sie szykuje - szkoda że się nie załapie w tym czasie mam Shadowisko nad Rożnowem ale może kogoś wyciągnę w piątek na Pętle Bieszczadzką to wpadnę Was uścisnąć - pozdrawiam.
"Czas" to pojęcie względne w zależności po której stronie stoisz drzwi - do ubikacji.


Honda VT 750 Aero ,Honda VTX 1800N,Honda VT 750 Spirit
Piotr

Post autor: Piotr »

Lista chętnych:
1. Shadow
2. Piotrek
3. Zibi
4. Dżej dżej
5. Mikii
5. Dzida
6.HAROLD
7. Piotr (na dwoje babka wróżyła)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Post autor: Miki »

Piotr pisze:Lista chętnych:
1. Shadow
2. Piotrek
3. Zibi
4. Dżej dżej
5. Mikii
6. Dzida
7.HAROLD
8.Piotr (na dwoje babka wróżyła)
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
luki

Post autor: luki »

Cześć, jak się uda i znajdzie się jakiś towarzysz do drogi , to dojade w czwartek na ognicho i wrócę z wami.
pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Peter
Posty: 415
Rejestracja: 23 kwietnia 2011, 19:12
Lokalizacja: Skawina
Motocykl: VTX 1800F, BMW RT120
Kontakt:

Post autor: Peter »

Również postaram się dołączyć do Was w czwartek :radocha:
Shadow

Post autor: Shadow »

Oj robi się ekipa-jak za dawnych lat
Lista chętnych:
1. Shadow
2. Piotrek
3. Zibi
4. Dżej dżej
5. Mikii
6. Dzida
7.HAROLD
8.Piotr (na dwoje babka wróżyła)
9.Luki /od czwartku/
10.Peter /od czwartku/
Piotr

Post autor: Piotr »

Ja też wolę jechać w czwartek rano to jest już nas trzech.
Awatar użytkownika
Pawlas
Posty: 291
Rejestracja: 24 marca 2011, 15:22
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: TT900GT
Kontakt:

Post autor: Pawlas »

1. Shadow
2. Piotrek
3. Zibi
4. Dżej dżej
5. Mikii
6. Dzida
7.HAROLD
8.Piotr (na dwoje babka wróżyła)
9.Luki /od czwartku/
10.Peter /od czwartku/
11. Pawlas
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 887
Rejestracja: 16 lutego 2011, 20:05
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: GS
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Hej
Właśnie dzwoniłem do schroniska. Na tą chwilę mają 2 domki 9 os. do wynajęcia. Ale pewnie będzie trudno sie zgadzać bo nie wiem kto kiedy i na jak długo przyjeżdża.
Sensem podróży nie jest dotarcie do celu, lecz odwaga by w nią wyruszyć...
Człowiek kiedy przestaje marzyć to umiera....
http://www.youtube.com/watch?v=9Lt5tDgVH2w
Awatar użytkownika
Dżej dżej
Posty: 1372
Rejestracja: 9 maja 2012, 08:27
Lokalizacja: Libertów
Motocykl: Valec, GL500, VT700
Kontakt:

Post autor: Dżej dżej »

Przynajmniej jeden domek od środy do piątku można by chyba śmiało rezerwować. Ja w każdym razie byłbym chętny.
luki

Post autor: luki »

Jeśli chodzi o mnie to ja na jedną noc byłbym chętny na domek nie musiał bym wlec namiotu , tylko muszę wcześniej wiedzieć
Piotr

Post autor: Piotr »

Ja jestem chętny na nocleg w domku od czwartku do piątku
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 887
Rejestracja: 16 lutego 2011, 20:05
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: GS
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Hej. Zarezerwowalem domek dla 9 osób od środy do piątku. Koszt to 450 za wszystkich za 2 noce. Żeby rezerwacja była aktualna muszę zapłacić zaliczkę. Na chwile obecna na te 2 noce mam potwierdzenie od:
Zibi 4miejsca
Harold
Ja
Dżeju
+ 3 wolne - czy ktoś jeszcze jedzie w środę ?
Są jeszcze 2 domki 9 i 6 os. Jeżeli ktoś chętny to trzeba zadzwonić pod nr: 737507500 lub 13 468 46 15
Sensem podróży nie jest dotarcie do celu, lecz odwaga by w nią wyruszyć...
Człowiek kiedy przestaje marzyć to umiera....
http://www.youtube.com/watch?v=9Lt5tDgVH2w
Shadow

Post autor: Shadow »

Jeszcze ja domek poproszę -środa piątek -nie będę namiotu targał ;)
luki

Post autor: luki »

tak jak pisałem będę w czwartek jak tam się kawałek podłogi znajdzie to się piszę. prawdopodobnie przyjedziemy we trzech ,ale na razie mówię za siebie. Czy moglibyście mi potwierdzić miejsce w domku?
Ostatnio zmieniony 23 maja 2016, 21:46 przez luki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 887
Rejestracja: 16 lutego 2011, 20:05
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: GS
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Stan domku środa-piątek:
Zibi 4 os
Piotrek
Dżeju
Harold
Shadow
2wolne
Sensem podróży nie jest dotarcie do celu, lecz odwaga by w nią wyruszyć...
Człowiek kiedy przestaje marzyć to umiera....
http://www.youtube.com/watch?v=9Lt5tDgVH2w
ODPOWIEDZ