Lwów i okolice 29.04-1.05 /ew. do 3.05/

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Jawka
Posty: 736
Rejestracja: 19 września 2009, 00:21
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Honda VTX1300C
Kontakt:

Post autor: Jawka »

Bardzo fajne pomysła i super wyprawka. Pozostaje mieć niedosyt, że sie tam nie było :)
Dręczy mnie ciągle jedno pragnienie, znacie je...
Shadow

Post autor: Shadow »

Zdrówka dla Aniki zatem. Ukraiński szaszlik zdenerwował jej woreczek albo ta musztarda z uranem. aLe tak jak mowisz dobrze ze to już tu.pozdro
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 1818
Rejestracja: 23 lutego 2011, 13:05
Lokalizacja: słomniki
Motocykl: Honda Cbf 1000 fa
Kontakt:

Post autor: lenio »

Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za fajny wypadzik , mimo dziur , Anice powrotu do zdrowia i mam nadzieję że latem wrócimy tam , bo ja do Lwowa to na pewno . Dominik, Anika , Pawlas, Dorota , Oskar i Dr. Góral DZIĘKI
Drogie Panie Cycki są Nasze , Wy je tylko nosicie
Shadow

Post autor: Shadow »

Tak dr Rafał w szczególności- dwóch wyleczonych w 15 minut -koszt leków ok. 60 hrywien ;)
Awatar użytkownika
Góral
Posty: 862
Rejestracja: 9 grudnia 2009, 01:44
Lokalizacja: Zakopane
Motocykl: HONDA VTX 1300R
Kontakt:

Post autor: Góral »

witajcie, dopiero dzisiaj jestem w stanie coś naskrobać (przedawkowałem wczoraj ukraiński lek na wszystko), było zajefajnie ekipa doborowa(żadnych stękań, marudzenia itp.), generalnie prawie wszystko napisaliście wyżej, prawie bo zapomnieliście dodać że takiego zagęszczenia pięknych kobiet dawno nie widziałem, trzeba tam wrócić koniecznie pozdrawiam wszystkich i dziękuję :>

ps. pawlas przekaż anice życzenia zdrowia i niech szybko wraca do domu.
Witajcie spod Giewonta,
czystych tłoków HEJ!
Shadow

Post autor: Shadow »

Co by gołosłownym nie być -udało nam się liznąć UA chyba najlepszymi drogami jakie są tam dostępne
https://www.youtube.com/watch?v=3G8OpVXsbOU\
;)
Shadow

Post autor: Shadow »

ODPOWIEDZ