miniatury drewnianych domków do sprzedaży

Nasz dział handlowy
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

miniatury drewnianych domków do sprzedaży

Post autor: Miki »

Nie do końca zgodnie z zasadami bazaru, ale mam do sprzedania ręcznie wykonane miniatury domków z drewna. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany prosze o kontakt. Dodam, że jest możliwość wykonania takiej makiety z dowolnego zdjęcia czy projektu własnego domu. Orientacyjny koszt proponowanych domków - 300 zł. Inne projekty cena do negocjacji.
Obrazek
Obrazek
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Nekusna

Post autor: Nekusna »

Świetne ;)
Chciałabym, żeby w mojej pracowni były makiety domków-naszych własnych projektów, ale szefowa jest zbyt... ujmując ładnie -oszczędna, ale ostatnio myślałam nad jakimś prezentem dla niej za jej wyrozumiałość-cierpliwość do mojej osoby. Makieta byłaby świetnym prezentem, ale nie zakładałam, żeby wydać aż tyle, bo początkowo myślałam o jakimś likierze lub innym trunku, ale z górnej półki, albo o nalewce akuny czy czymś takim.

Ale rozważając makietę- ile czasu zajęło by przygotowanie makiety wg projektu?
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Bazar<>miniaturki derwnianych domkow do sprzedazy

Post autor: Miki »

Witaj Nekusia, to wszystko zalezy czy projekt domku jest duzy i maly a to sprawia ze czas wykonania jest krotki czy dlugi, zamki z widokowek wlasne projekty od 2 tygodni do miesiaca.Pozdrawiam :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
ODPOWIEDZ