Oldtimer-bazar Katowice 27.02.2011

Nasz dział handlowy
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Oldtimer-bazar Katowice 27.02.2011

Post autor: Zibi »

Jutro wybieram się na ,,motobajzel'' do Katowic
http://oldtimerbazar.pl/
Jeżeli ktoś chętny, to miło się będzie spotkać, myślę że kolo 10-tej będę już na miejscu.
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

No i po imprezie...
Miło było spotkać kolegów z grupy SDCC.
No i co, jakieś konkretne zakupy porobione? ja jakieś drobiazgi w kieszeniach poprzywoziłem ;)
W sumie impreza dość dobrze wypadła, w moich oczach oczywiście, jeżeli ktoś potrzebował konkretne rzeczy, na pewno było w czym wybierać.
Kolejka po bilety wstępu, spora...
Obrazek

W ferworze walki
Obrazek
Marti

Post autor: Marti »

musieliśmy się minąć, również byłem około 12 :) natomiast jak dla mnie to brakowało trochę stoisk z "dobrymi" markami. szukałem kasku otwartego Lazera i nowej rozsądnej opony, niestety nic nie było :( ale jeśli chodzi o jakies "drobiazgi" to racja było tego pełno :)
POKORA

Post autor: POKORA »

Rówmnież byłem z całą familią, zaskoczyło mnie tak duę zainteresowanie co świadczy, że ruvh motocyklistów rośnie - to cieszy. Jeżeli chodzi o moje spostrzeżenia to impreza fajna, było w czym wybierać, ja zostawiłem tam 13 pensję. :okok:
jasioC

Post autor: jasioC »

Ja niestety z moją zagipsowaną nogą nie pojechałem. Jak ktoś był na imprezie krakowskiej to po pobycie w Katowicach jest pewnie w szoku. Miałem kupić kask i jakieś gacie. Może innym razem.
Ostatnio zmieniony 6 czerwca 2011, 10:59 przez jasioC, łącznie zmieniany 1 raz.
Marti

Post autor: Marti »

Zgadza się w 100 % katowicki bazar w odniesieniu do krakowskiego, obszarem, ilościa sprzedających rzeczywiście może wywołac szok :szok:
jasioC

Post autor: jasioC »

Następna taka impreza w Katowicach 22 maja. Już się wybieram ale tym razem na sprzęciku.
ODPOWIEDZ