LETNIĄ KURTKĘ DAMSKĄ KUPIĘ

Nasz dział handlowy
bryś

LETNIĄ KURTKĘ DAMSKĄ KUPIĘ

Post autor: bryś »

Słuchajcie, ponieważ odważyłam się wyruszyć samodzielnie w miasto na 2oo a nie mam odwagi w jeździe między samochodami to jest mi po prostu za ciepło w tej mojej skórze. Aby móc dalej się szkolić w samodzielnej jeździe jestem zmuszona zakupić ubranko. Myślałam wstępnie o zakupie ochraniaczy na kolana i założeniu je na jeansy - co myślicie?? Poza tym muszę zmienić kurtkę. Wstępnie myślałam o czymś takim co ma Nadinka (jej teraz nie ma) ale nie wiem gdzie coś takiego można kupić. Nie ukrywam, że mam mocno ograniczony budżet bo w planie tego nie miałam ale nie nie mam wyjścia. Nie mogę jeździć do pracy w skórze bo przyjeżdżam tam mokra z gorąca. Niestety jazda po mieście jest jeszcze mocno dla mnie stresująca a stanie w korkach powoduje dodatkową ciepłotę ciała. Będę wdzięczna za adresy sklepów gdzie można kupić coś w dobrych cenach.
Awatar użytkownika
Silence
Posty: 901
Rejestracja: 31 marca 2012, 22:40
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Yamaha raider
Kontakt:

Post autor: Silence »

Witka, tez jezdze w skorze , mimo ze jest upal wkladam pod spod bluze atermczna firny Columbus Omni Tech i po klopocie, pozdrowionka :rotfl:
Kazdy wedrowiec niech zazna szczescie tam , dokad zmierza/ D. L/
jusza

Post autor: jusza »

Witaj.
Moja żona ma kultową ramoneskę (dokuczam jej, że spod Pearl Harbor) też narzekała na upalne dni. A że jeździ ze mną tylko "koło komina", kupiła sobie skórzaną kurtkę w jakimś sieciowym sklepie w Galerii Krakowskiej. Delikatna skóra, przewiewna, na miasto jest w sam raz.
A jeśli nie skóra, to może dżinsowa katana?
bryś

Post autor: bryś »

jusza pisze:Witaj.
Moja żona ma kultową ramoneskę (dokuczam jej, że spod Pearl Harbor) też narzekała na upalne dni. A że jeździ ze mną tylko "koło komina", kupiła sobie skórzaną kurtkę w jakimś sieciowym sklepie w Galerii Krakowskiej. Delikatna skóra, przewiewna, na miasto jest w sam raz.
A jeśli nie skóra, to może dżinsowa katana?
Jusza tylko, że mi zależy też na ochraniaczach. Nie czuję się na tyle pewnie by jeździć bez żadnej ochrony :-( w zwykłej kurtce.... Dzięki jednak za podpowiedzi ....
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 397
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 21:07
Lokalizacja: Kraków
Motocykl:

Post autor: Martyna »

Brysia najlepsze są chyba jednak te tekstylne latem....skóra to skóra...nie przepuszcza powietrza ...a Shekiera jeździ w jeansach z ochraniaczami i sobie chwali...
I won't be the last
I won't be the first
Find a way to where the sky meets the earth
It's all right and all wrong
For me it begins at the end of the road
We come and go...
Eddie Veder
http://www.youtube.com/watch?v=nttU4KbcC-A
Rafyy

Post autor: Rafyy »

Ja mojej piękniejszej połówce kupiłem kurtkę tekstylną z Modeki. Poniżej masz linka do kurtek. Podane są ceny i takie są w każdym sklepie.
http://www.modeka.pl/pl/produkty/#!produkt/1/d/
Można wypiąć podpinkę i pootwierać wloty powietrza i jest ok.
W Krakowie jest sklep firmowy Modeki: DEFENDER, 29 listopada 155b, 12 416 11 46.
Awatar użytkownika
jaroslav
Posty: 640
Rejestracja: 14 lipca 2009, 15:20
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: HD FXLRS

Post autor: jaroslav »

Brysia, może podjedź do Dakoty na Opolską. Na Modekę mają bardzo dobre ceny, jakich nie widziałem nigdzie indziej. Inne kurtale też widziałem. Wersja ekonomiczna to jakiś używany ciuch. Poza tym coś nie wierzę, że można się tak szybko ugotować w normalnym (skórzanym) ubraniu. Jednak po mieście staram się nie jeździć za dużo.
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 397
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 21:07
Lokalizacja: Kraków
Motocykl:

Post autor: Martyna »

Jarosław wiesz prawdziwy Harleyowiec musi być spocony ale businesswomen nie za bardzo....
I won't be the last
I won't be the first
Find a way to where the sky meets the earth
It's all right and all wrong
For me it begins at the end of the road
We come and go...
Eddie Veder
http://www.youtube.com/watch?v=nttU4KbcC-A
bryś

Post autor: bryś »

jaroslav pisze:Brysia, może podjedź do Dakoty na Opolską. Na Modekę mają bardzo dobre ceny, jakich nie widziałem nigdzie indziej. Inne kurtale też widziałem. Wersja ekonomiczna to jakiś używany ciuch. Poza tym coś nie wierzę, że można się tak szybko ugotować w normalnym (skórzanym) ubraniu. Jednak po mieście staram się nie jeździć za dużo.
Jarosław wiesz jak ruszasz pierwszy ze skrzyżowania to faktycznie spocisz się później. Dzisiejszy upał dał mi popalić i podjeżdżałam na początek jak było szeroko ale nie zawsze jest a ja jeszcze bojąca dupa jestem :( . A jazda za dymiącą ciepłem puszką 30 km/h powoduje, że plery mam mokre. Dzisiaj doskwierały mi też stopy w buciorach.... ale zobaczyłam gostka na HD w rozlatujących się butkach sportowych z huskim na baku, który pysk trzymał mu na lewym przedramieniu. Wyglądali oryginalnie :lol:

Jednak stwierdzam, że duuuużo przyjemniejsza to jest jazda poza miastem.....

dzięki wszystkim za porady :>
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 1818
Rejestracja: 23 lutego 2011, 13:05
Lokalizacja: słomniki
Motocykl: Honda Cbf 1000 fa
Kontakt:

Post autor: lenio »

Ja kupilem skóre HD (pewnie podróba) na Tandecie dałem 650zł i jest to kurtka typowo na lato ma wentylowane rękawy oraz boki pod pachami na lato jest świetna nigdy nie było mi gorąco a w zacienionych gorskich drogach w lecie nawet zimno. Na lato polecam w 100% na póżniejszą pore odradzam .
Ostatnio zmieniony 24 maja 2012, 21:37 przez lenio, łącznie zmieniany 1 raz.
Drogie Panie Cycki są Nasze , Wy je tylko nosicie
Miklas

Post autor: Miklas »

A ja mam od 6 lat Arlen Nessa, skóra z podpinką ale z dziurkami i jak tylko się ruszy to jest chłodno. Pełne protektory i troszkę waży ale Brysiu jakbyś chciała oblukać to wejdź na stronę Arlen Nessa.
Awatar użytkownika
nadina
Posty: 393
Rejestracja: 17 października 2010, 18:03
Lokalizacja: Kraków/Modlnica
Motocykl:

Post autor: nadina »

hej Bryś
Ta kurtka na upały jest rewelacyjna. Jest praktycznie cała w małych dziurkach. Niestety, kosztuje sporo. Ja mam dokładnie taką:
http://www.dainese.com/us_en/motorbike/ ... -lady.html
Kupiłam po długich poszukiwaniach w WIND-SNOW-MOTO na Opolskiej, targowałam cenę 2 tygodnie, ale co mogę powiedzieć - jest mimo wszystko warta swojej ceny. Czujesz się jakbyć jechała bez kurtki i to z pełną ochroną, nawet kropla potu Ci nie spadnie. Ja ubieram ją na miasto jak temperatura jest powyżej 26st. Dodatkowo jest specjalna antywietrzna podpinka, gdyby nagle się ochłodziło.
:>
gutek_sm

Post autor: gutek_sm »

Moja małżonka pomyka w takiej kurteczce http://funt1.home.pl/sklep/index.php?p9 ... amska-krd1. Dobra wentylacja, ochraniacze (łokcie, plecy, barki) i fajny wygląd za przystępną cenę. Pod kurtkę ubiera koszulkę "oddychającą" z Decathlon i nie narzeka na mokre plecy.
Co do ochraniaczy zakładanych na spodnie to polecam coś takiego http://allegro.pl/ochraniacze-na-kolana ... 85148.html
Mam, stosuję i przetestowałem osobiście w 2009 r. jak złapałem ślizg i pojechałem w nich po asfalcie. Kolana całe ochraniacze też.
bryś

Post autor: bryś »

nadina pisze:hej Bryś
Ta kurtka na upały jest rewelacyjna. Jest praktycznie cała w małych dziurkach. Niestety, kosztuje sporo. Ja mam dokładnie taką:
http://www.dainese.com/us_en/motorbike/ ... -lady.html
Kupiłam po długich poszukiwaniach w WIND-SNOW-MOTO na Opolskiej, targowałam cenę 2 tygodnie, ale co mogę powiedzieć - jest mimo wszystko warta swojej ceny. Czujesz się jakbyć jechała bez kurtki i to z pełną ochroną, nawet kropla potu Ci nie spadnie. Ja ubieram ją na miasto jak temperatura jest powyżej 26st. Dodatkowo jest specjalna antywietrzna podpinka, gdyby nagle się ochłodziło.
Jest fajna ale nie na moją kieszeń. Za tą sumę to oprócz kurtki chciałabym jeszcze spodnie dokupić :> . Ale może kiedyś .... Pomarzyć można.....
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Brysia:
Zerknij do Defendera
http://www.defender.net.pl

Na stronie maja pare kurtek w cenie 350-600zl, ktore mysle ze spelniaja twoje kryteria
Raffy podal Ci przykladowo kurtki Modeki.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

A ja już widziałem Brysię w nowej kurtce ;P
Bardzo fajna notabene. Chyba zapomniała się pochwalić :milczek:
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 1621
Rejestracja: 24 października 2010, 19:28
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Andy »

Ja też widziałem, taka fajna, z falbankami.
Człowiek mądrzeje z wiekiem, zwykle jest to wieko od trumny.
bryś

Post autor: bryś »

Andy pisze:Ja też widziałem, taka fajna, z falbankami.
Andy,
falbanka nie była od kurtki :lol: ale miło że zwróciłeś uwagę na ten mój kobiecy element w ubraniu :> o to chodziło

Zibi - dziękuję ;) . Będę się chwalić - dla zainteresowanych to ta - http://allegro.pl/motocyklowa-nowa-dams ... 85255.html
POKORA

Post autor: POKORA »

No fajna :okok:
jasioC

Post autor: jasioC »

Moja małżonka ma kurteczkę Hein Gericke w której praktycznie nie chodzi. Może będzie chciała sprzedać. Ma wstawki skórzane. Daj mi maila to wyślę zdjęcia.
ODPOWIEDZ