Dom Dziecka i MNIKÓW 29.09.2012

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Shadow

Dom Dziecka i MNIKÓW 29.09.2012

Post autor: Shadow »

Po rozmowach z Mikołajem postanowiliśmy wrzucić temat-
Fajnie by było żeby dzieciakom z Sieborowic zorganizować wypad do Mnikowa-chyba dwa lata temu już organizowaliśmy podobny wypad. Można by ich zabrać na paradę , później na poligon a jak tam powieje nudą to może jeszcze gdzieś/może jakieś ognicho albo co/. Piszcie -może macie jakieś inne pomysły lub przemyślenia.

ps.może ktoś ma niepotrzebny kineskopowy telewizor-zwróciła się do mnie z tą prośbą jedna z dziewczyn które były w ciąży po poprzednich wakacjach. Obecnie założyła rodzinę i mieszka nieopodal Sieborowic...Jakby co piszcie na PW.
Shadow[glow=yellow][/glow]

Edot by Mrozo

Szczegoly zbiorek

Libiaz
Grupa GL spotyka się jutro na parkingu przy Lidlu o godzinie 7/25 i o 7/30 rusza bezpośrednio do Sieborowic.

Krakow
Zbiorka na BP Hejnal przy 29go listopada o 8.00 wyjazd o 8.15 wyjazd do Siebo -jesteście w Siebo o 8.45 -ja tam na was czekam i organizuję dzieciory i o 9.00 wyjazd na R22 ??
Ostatnio zmieniony 28 września 2012, 19:22 przez Shadow, łącznie zmieniany 4 razy.
Shadow

Post autor: Shadow »

Podbijam temat....Proponuję zbiórkę na BP Hejnał -29 Listopada/tam gdzie zwykle przy wyjazdach do Sieborowic/
Godzina do ustalenia -zbiórka na Wiśle jest o 9.00 -start parady 10.oo
Proponuję listę bo czas leci..
Dzieciaków będzie około 20 stki... -warunek jest taki że albo jadą wszyscy albo nikt....nie chcę żeby było jak kiedyś, że brakło motocykli i część musiała jechać puszką - oni juz dziś ustalają kto z kim pojedzie....i nie chcę żeby ktoś był rozczarowany czy zawiedziony
Musimy wspólnie podjąć decyzję czy damy radę czy nie....
Sorry za powyższe ale ich już wiele w życiu zawiodło,są jacy są ale jak to zawsze mówię sami się tacy nie stali-dorośli ich tak wychowali...
więc mili państwo czas na decyzje... :]

1. Shadow+kask
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

1. Shadow + kask
2. Zibi + kask
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady>> Dom Dziecka i Mnikow 29.09.2012r

Post autor: Miki »

1,Shadow+ kask
2.Zybi + kask
3.Miki + kask
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Cos narazie kiepsko z frekwencja.
Zapisywac sie, bo w tym roku wiele z dzieciakami z DD nie pojezdzilismy...
Chyba nie chcielibysmy zeby powtorzyla sie sytuacja bodajze z zeszlego roku ze nie uzbieralo sie nawet 10 osob zeby zabrac wszystkich...

Ja niestety odpadam, bo dokladnie wtedy cora konczy 2 latka i mamy najazd rodziny.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 1817
Rejestracja: 23 lutego 2011, 13:05
Lokalizacja: słomniki
Motocykl: Honda Cbf 1000 fa
Kontakt:

Post autor: lenio »

No jazda CCM każda maszyna się liczy , ja z przyczyn oczywistych (wygnanie) odpadam ale oprócz stałej ekipy myśle że dolączą inni .
Drogie Panie Cycki są Nasze , Wy je tylko nosicie
Barnaba

Post autor: Barnaba »

1. Shadow+ kask
2. Zybi + kask
3. Miki + kask
4. Barnaba + 2 kaski jakby komuś brakło

Ja będę na mur beton. I oby dopisała frekwencja, ludziska, spinajcie dupki bo wygląda na to, że nie możemy dać plamy... W końcu to są dzieciaki, no. ;)
Bazyl

Post autor: Bazyl »

1. Shadow+ kask
2. Zybi + kask
3. Miki + kask
4. Barnaba + 2 kaski jakby komuś brakło
5. Bazyl i kask od Barnaby ;)
Turbot

Post autor: Turbot »

1. Shadow+ kask
2. Zybi + kask
3. Miki + kask
4. Barnaba + 2 kaski jakby komuś brakło
5. Bazyl i kask od Barnaby ;)
6. Turbot + kask

ludzie nie bać się i wpisywać, to nie jest lista chętnych na opłatę domeny :lol: :rotfl: :lol:
Awatar użytkownika
Leon
Posty: 1408
Rejestracja: 3 listopada 2010, 09:29
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: HONDA VTX 1800
Kontakt:

Post autor: Leon »

1. Shadow+ kask
2. Zybi + kask
3. Miki + kask
4. Barnaba + 2 kaski jakby komuś brakło
5. Bazyl i kask od Barnaby
6. Turbot + kask
7. Leon + kask
Awatar użytkownika
MIRO
Posty: 495
Rejestracja: 23 maja 2009, 22:11
Lokalizacja: Chełmek
Motocykl: Yamaha
Kontakt:

Post autor: MIRO »

1. Shadow+ kask
2. Zybi + kask
3. Miki + kask
4. Barnaba + 2 kaski jakby komuś brakło
5. Bazyl i kask od Barnaby
6. Turbot + kask
7. Leon + kask
8.Miro + kask
Wkurzanie się, to mszczenie się na własnym zdrowiu za głupotę innych.
pawel

Post autor: pawel »

Chętnie bym z Wami jechał ale musiałbym wiedzieć o której byśmy odwozili dzieciaki do Sieborowic ?
Shadow

Post autor: Shadow »

paweł nie ma wielkiego problemu bo właśnie ustaliliśmy z dyrem , że pojedzie koleżanka-wychowawca samochodem jakby ktoś się źle poczuł albo co...także dziecko może wrócić puszką
Będzie ich troszkę mniej bo kilkoro jest chorych-myślę że około 15-17 dzieciaków...
Pozostaje nam tylko ustalić godzinę zbiórki na BP Hejnał na 29 tej...co proponujecie??
pawel

Post autor: pawel »

1. Shadow+ kask
2. Zybi + kask
3. Miki + kask
4. Barnaba + 2 kaski jakby komuś brakło
5. Bazyl i kask od Barnaby
6. Turbot + kask
7. Leon + kask
8.Miro + kask
9. pawel + kask
Turbot

Post autor: Turbot »

Shadow pisze:paweł nie ma wielkiego problemu bo właśnie ustaliliśmy z dyrem , że pojedzie koleżanka-wychowawca samochodem jakby ktoś się źle poczuł albo co...także dziecko może wrócić puszką
Będzie ich troszkę mniej bo kilkoro jest chorych-myślę że około 15-17 dzieciaków...
Pozostaje nam tylko ustalić godzinę zbiórki na BP Hejnał na 29 tej...co proponujecie??
Parada startuje o 10 to chyba wystarczy jak będziemy na R22 na 9:45 resztę niech jakiś kumaty przeliczy ile nam czasu zajmie odbiór dzieci i dojechać na R22
svart

Post autor: svart »

1. Shadow+ kask
2. Zybi + kask
3. Miki + kask
4. Barnaba + 2 kaski jakby komuś brakło
5. Bazyl i kask od Barnaby
6. Turbot + kask
7. Leon + kask
8.Miro + kask
9. pawel + kask
10. svart + kask
Turbot

Post autor: Turbot »

proponuję zbiórkę na BP Hejnał godz. 7:30 start 7:45, powinniśmy dojechać z dzieciakami na R22 na 9:45, jak źle zaproponowałem to proszę o korektę :okok:
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Ludzie przecież prosił ,,Shadow'' aby się określić... to takie trudne?
Bazyl pisze:Panowie co jest tylu nas jest zarejestrowanych na forum ,
a mamy problem zabrać kilka motocykli dla dzieci
- Masz rację Grzegu, zaczyna to być wręcz śmieszne.

Plakietki, naszywki, blaszki - tak, to cieszy, dać coś od siebie, już gorzej nieco. Rozumiem że większość z nas w tym czasie jest zajęta: praca, dom, rodzina, jest to zrozumiałe - no ale co z resztą?
-----------------------------------------------------------------

,,Mrozo'', od Ciebie akurat nikt nie wymagał usprawiedliwienia, gdybyś mógł, na pewno byś był - jak zawsze do tej pory zresztą - pozdrowienia oraz urodzinowe życzenia dla Natalki - :kwiatek: i kwiatuszek od starego wujka.
Bazyl

Post autor: Bazyl »

Panowie bardzo mi przykro nie dam rady być jutro u dzieciaków
Właśnie zostałem poinformowany przez mojego syna ze jutro o 10.00 ma ślubowanie w gimnazjum
Poprawiłem listę
I jeszcze raz przepraszam za zamieszanie

1. Shadow+ kask
2. Zybi + kask
3. Miki + kask
4. Barnaba + 2 kaski jakby komuś brakło
5. Turbot + kask
6. Leon + kask
7. Miro + kask
8. pawel + kask
9. svart + kask
Shadow

Post autor: Shadow »

Moja propozycja co do wyjazdu jest taka -zbiórka BP Hejnał 8.20...o 8.30 wyjazd do Siebo -jesteście w Siebo o 8.45 -ja tam na was czekam i organizuję dzieciory i o 9.00 wyjazd na R22 ?? cokolwiek by to nie znaczyło Turbot-/to coś ze stadionem związane????/-liczba dzieci się zmniejsza bo dzisiaj okazało się że kilkoro kolejnych na antybiotyku zostało w internatach/dyro nie zgodził się na ich wyjazd/ także będzie ok.10-12/całe szczęście/.
Pamiętajcie o kaskach..
ps.Bazyl spoko looz -wiadomo siła wyższa...takie rzeczy dzieją się raz w życiu i każdy z nas by tak zdecydował.

1. Shadow+ kask
2. Zybi + kask
3. Miki + kask
4. Barnaba + 2 kaski jakby komuś brakło
5. Turbot + kask
6. Leon + kask
7. Miro + kask
8. pawel + kask
9. svart + kask
ODPOWIEDZ