Częstochowa 2013

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Częstochowa 2013

Post autor: Mador »

Witam.... :mysli: Czy jest ktoś chętny na wyjazd do Częstochowy w przyszłą sobotę 20.04.2013 ?
Zawsze oficjalnie jechaliśmy dużą grupą.....w tym roku oprócz luźnych pogaduch na ten temat, nie widzę żeby ktoś się specjalnie kwapił do takiej ustawki.
Jeśli będą chętni....zrobimy ustawkę. Ja, jak nakazuje tradycja, jadę na pewno.
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
jasioC

Post autor: jasioC »

http://www.zloty-motocyklowe.pl/zlot-mo ... chowy.html

Trochę daty popieprzyli ale wiadomo,że chodzi o 21 kwietnia i mszę o 12,00 na Jasnej Górze
Awatar użytkownika
smacor
Posty: 2051
Rejestracja: 1 maja 2011, 11:01
Lokalizacja: Murzasichle
Motocykl: VTX 1300 S , ST 1300
Kontakt:

Post autor: smacor »

górale jadą jutro tj. w niedziele 14 04
Wino

Post autor: Wino »

No właśnie co jest z tymi datami, wszędzie piszą inaczej a większość moich znajomych jedzie jutro tj. 14.04 która data jest właściwa, no bo przecież nie będzie 2 zlotów gwieździstych tydzień po tygodniu coś chyba jest nie tak. Czy ktoś ma jakieś potwierdzone informacje czy jak w zeszłym roku pokłócili się o kilka straganów i robią 2 osobne imprezy. Jeżeli tak to proponuję założyć 2 terminy wyjazdu i ustalić miejsce i godzinę spotkania. My jesteśmy chętni w sumie tylko nie wiemy jeszcze na jaki termin. W sumie to bardziej się nastawialiśmy na tą niedzielę.
Wino

Post autor: Wino »

Ok wyjaśniło się chociaż co nieco. Proponuję przeczytać ten artykuł
http://www.motocyklizm.pl/aktualnosci/w ... 4-kwietnia
wynika z niego że ten zlot 14 w tą niedzielę jest zlotem właściwym bez straganów i całej reszty a ten 21 jest pomysłem prezydenta miasta Częstochowa. Jak zwykle przepychanka na górze a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ......
Wino

Post autor: Wino »

Sam już nie wiem czy jechać czy nie. Czym więcej czytam na ten temat tym gorszą mam opinię o tej imprezie. 2011 rok 50 tys. maszyn w Częstochowie na otwarciu sezonu, byłem było naprawdę dobrze potem podzielili imprezę na 2 osobne i wszystko popsuli. Przez ich przepychanki wątpię żeby kiedyś jeszcze było tyle maszyn w tym miejscu a szkoda bo widok jest naprawdę niesamowity. Piszcie na który się wybieracie my się po prostu podepniemy pod was. Pozdrawiam
Szara

Post autor: Szara »

Jak zobaczylismy kto jest sponsorem.... to raczej sie nie wybierzemy lol
Wino

Post autor: Wino »

Szara na pierwszy na drugi czy na obydwa :)
Wino

Post autor: Wino »

Ok zamieszanie zrobili jak nie wiem co z tymi zlotami na Jasnej. Więc tak jeżeli pogoda dopisze za tydzień to my śmigamy wtedy tzn. 20.04. Najprawdopodobniej dołączą do nas wtedy jeszcze Dorota i Włodek na szadołce. Mam tylko nadzieję że pogoda dopisze.
Turbot

Post autor: Turbot »

Wino pisze:Ok zamieszanie zrobili jak nie wiem co z tymi zlotami na Jasnej. Więc tak jeżeli pogoda dopisze za tydzień to my śmigamy wtedy tzn. 20.04. Najprawdopodobniej dołączą do nas wtedy jeszcze Dorota i Włodek na szadołce. Mam tylko nadzieję że pogoda dopisze.
Wino pie.dol który termin jest właściwy bo sobie tylko mózg zlasujesz jedź jutro i za tydzień liczą się kilometry nawinięte na koło :okok:
bidon

Post autor: bidon »

Mador ja też jadę 21.04. do Częstochowy
może zaproponuj miejsce zbiórki
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Bidon o 8 na BP Borek .Polecimy może obwodnicą Wielu nas nie pojedzie....Ja, Darek Taki, Ty Bidon. Deklaruje się jeszcze Wino + jeden motorek. Nie wiem czy BP borek jest Ci po drodze?
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
POKORA

Post autor: POKORA »

Odpadam , tak umyłem moją Hondę, że nie pali na jeden gar ku.....a mać. :[
Awatar użytkownika
Sztygar
Posty: 936
Rejestracja: 1 maja 2011, 12:06
Lokalizacja: Bytom
Motocykl: Harley Davidson
Kontakt:

Post autor: Sztygar »

Spotkomy się na trasie. Byda czekoł w Siewierzu. Bidon dej znać o której bydziecie w Siewierzu na tankszteli za wiaduktem na 1 ?
Zbiórka jest o 10 w Olsztynie i stamtąd parada do Częstochowy.
Witom ze Ślunska!
bidon

Post autor: bidon »

Mador, BP Borek nie po drodze, o 8.30 będę czekał na Was na statoil w olkuszu naprzeciwko biedronki na drodze 94.
Sztygar, powinniśmy dojechać do siewierza około 9.10 spotkamy się na tankszteli za wiaduktem i zdążymy na 10 do olsztyna
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady>>Czestochowa 2013r

Post autor: Miki »

Mador daj godzine na BP Borek Falecki bo ja takze z Wami smigam!
:okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
bidon

Post autor: bidon »

Miki, wyjazd z bp borek Mador zapodał o 8.00
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady..Czestochowa 2013,

Post autor: Miki »

schowała mi sie ta 8 Madora, nie mialem :okok: rowerkow na nosie he he
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
bidon

Post autor: bidon »

nie rowerków tylko chopperków luzik
Pawcio

Post autor: Pawcio »

To ja też się wybiorę, jak nie będzie padało...
ODPOWIEDZ