Honda VT 750 C2 - oddam w dobre ręce

Nasz dział handlowy
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Honda VT 750 C2 - oddam w dobre ręce

Post autor: Zibi »

Nasz znajomy z forum jako, że nie jest za bardzo biegły w świecie komputerów i w internecie, przynajmniej tak mówi - poprosił mnie o umieszczenie anonsu w dostępnych mi środkach, sam zresztą poleciłem mu SHOC, jako że to Honda Shadow, no a u nas wiadomo czemu - motocykl warty polecenia po prostu.

Otóż ów nasz znajomy Adam, ma do oddania w dobre ręce:
Hondę SHADOW 750 C2
- rok produkcji 2001
- przebieg około 24 500 km.
Maszyna na moje oko, zresztą nie tylko moje - było nas trochę na cyklicznym... jest w bardzo dobrym stanie, w/g Adama - wymiany bieżące płynów zgodne z zaleceniami Hondy
Kolor czarno bordowy widoczny na zdjęciach.
Opony od nowości... beż większych śladów zużycia, jednak rok... - zatem do wymiany.
Motocykl dość obficie i gustownie ubrany;
- sakwy skórzane
- oparcie pasażera z bagażnikiem
- gmol ze spacerówkami - spacerówki super, nie wiem jakiej firmy, na oko bardzo ładne.
- szyba nie dedykowana, coś typu Allegro, trochę ubita z prawej strony - do wymiany.
- nierdzewna nasadka na osłonę chłodnicy
- zainstalowany uchwyt z elektrycznym podłączeniem pod nawigację, ja dokładnie nie wiem co to za patent, ale jest.
Nie wiem jak wygląda napęd, bo nie rozmawialiśmy nawet na temat jego stanu, myślę jednak że wszystko podczas rozmowy z właścicielem stanie się jasne - proszę dzwonić zatem.
To chyba wszystko, co zapamiętałem na temat tego motocykla.

Nawet nie zaglądałem na Allegro celem porównania cen, Adam chce za moto około 13 500 zł i zapewnia, że spokojnie coś będzie można utargować.
Poniżej link do fotek jakie udało mi się dziś - znaczy wczoraj zrobić podczas cyklicznego... .
https://plus.google.com/photos/10073616 ... 8536918145

No i kontakt: właściciel Adam
tel stacjonarny - 124 226 119
tel komórkowy - 507 740 099
Adam Mieszka w Krakowie, a widać go na pierwszej fotce przy maszynie...

Raczej kontaktujcie się z Adamem, ale gdyby co, to mój tel - 606 458 816 lub PW tu na forum

Jeżeli znacie kogoś kto szuka zadbanej maszyny, to ja szczerze polecam. Adam jest człowiekiem starszym - nawet ode mnie :lol: to taki żart... stąd jego chęć pozbycia się maszyny, do tego coś tam z garażem - znaczy umowa mu się kończy czy coś?... . Dodatkowo ma sporo rzeczy do dodania: kaski, ubranie, jakiś extra podnośnik, tak że warto dzwonić jeżeli ktoś jest na kupnie.
Tak jak pisałem wyżej, nie znajdziecie tego motocykla na Allegro, czy w innych portalach ogłoszeniowych, ten anons to zwykła koleżeńska przysługa z mojej strony.
ODPOWIEDZ