Yamaha Virago 535

Nasz dział handlowy
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4530
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Yamaha Virago 535

Post autor: Zibi »

Znajomy zamieszkały w Krakowie, pewnie niektórzy go znają - Adam, taki starszy sympatyczny pan, czasami przyjeżdżał do RT , uczestniczył też w kilku wyjazdach - chce sprzedać swoją Yamahę Virago 535. Może ktoś potrzebuje dla dla kolegi, może dla koleżanki - Yamaszka w bardzo dobrym stanie.
Kolor to bordo metalik : oparcie, kufry, gmol, szyba. Nowe opony założone w 2014 roku, przejechane mają około 6tys km. Motocykl ubezpieczony do lutego 2017 roku. Przebieg maszyny to 23tys kilometrów. Cena - 7,500zł do negocjacji.
W razie gdyby ktoś, gdzieś, komuś, to dzwońcie do właściciela motocykla - gośc jakoś tak, nie kuma internetu, dlatego prosił mnie o zamieszczenie anonsu, co niniejszym czynię .

Telefon do właściciela 507 740 099 lub 500 296 693
- niestety nie mam zdjęcia sprzedawanego motocykla - zdjęcie poglądowe zaczerpnięte z netu

Obrazek
przemi

Post autor: przemi »

No toś zaczerpnął moje zdjęcie, i to zdjęcie u mnie pod domem :). Udzielam Ci tym samym praw autorskich :))))))). Notabene sprzedana w tamtym roku, a jej zdjęcia są w naszej galerii, tam trza było poszukać, a nie szperać po necie :).
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4530
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

O, nie miałem pojęcia - świat jest malutki okazuje się ;)
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4530
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Mam wiadomość od Adama, że motocykl się sprzedał - czyli, po temacie :)
ODPOWIEDZ