[KUPIĘ] Silnik do vt 1100

Nasz dział handlowy
svart

[KUPIĘ] Silnik do vt 1100

Post autor: svart »

Jak w temacie. Vt 1100 Spirit C, 2002r. Wersja silnika SC 18E.

Przy okazji pytanie do posiadaczy Cieni: jak jest ze spasowaniem silnika z Sabre na Spirita? Czy są różnice w konstrukcji ramy albo inne konstrukcyjne przeciwwskazania? Mam do kupienia silnik C2 z Sabre, wersja SC 32E z fajnąkompresją i dobrym, dokumentowanym przebiegiem.

svart
Shadow

Post autor: Shadow »

Pogadaj z Dawidem z DGs moto-on już tworzył bardzo dziwne rzeczy,zbudował tez kilka maszyn.Powinien wiedzieć czy toto podejdzie,ew. Ci coś doradzi.
svart

Post autor: svart »

Witajcie.
Mój cień ma już nowe serduszko, gada jak trzeba i odmłodniało 20K mil. Teraz pozostaje poskładać do kupy i w końcu jazda.
Gdyby ktoś miał problem z silnikiem swojego Cienia to młodsze wersje silnika SC18E (np. ze Spiritów) są wymienne z SC32E (np. ze Sabre). Wg serwisówki różnica tkwi wyłącznie w chromowanych pokrywach. Konstrukcyjnie jest to ten sam silnik.
Purek

Post autor: Purek »

a czemu musiales wymieniac ? nie oplacalo sie naprawiac czy sie rozpadl jak to nie tajemnica.
svart

Post autor: svart »

Zarżnąłem go Purku, zatarte pierścienie. Próbowałem ratować XADO ale h...ja dało, wywalone pieniądze. Wg. Marcina z Wilczej nie opłacało sie remontować. Znalazłem silnik z niedużym przebiegiem 30K km i ładna kompresją 11/11, zacisnąłem zeby i kupiłem.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Bazar>>kupie silnik do vt 1100..

Post autor: Miki »

luzik To teraz bedziesz juz smigal na zloty Svart? :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Purek

Post autor: Purek »

Spoko jasna sprawa wazne, zeby nastepny sluzyl dlugo i w dobrym zdrowiu.

Pozdr,
Tomek
ODPOWIEDZ