29.03.09 niedziela - jazda!

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Bartek

29.03.09 niedziela - jazda!

Post autor: Bartek »

Panowie ... i Panie,
ten weekend zapowiada się ładnie i to we wszystkich prognozach! Proponuje zatem pierwsze wspólne latanie ustawione na naszym forum w tym sezonie. Można to uznać za "fizyczną" inaugurację forum. W związku z tym, że kilka osób jest z południowych części miasta jak i z Myślenic, Świątnik i okolic myślę, że BP w Borku Fałęckim będzie dobrym miejscem spotkań (nie będą musieli wjeżdżać w miasto). Zatem BP BOREK FAŁĘCKI, niedziela godz. 11.00.
Co wy na to?
Krzysiek
Posty: 107
Rejestracja: 1 marca 2009, 20:09
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: vtx

Post autor: Krzysiek »

No, ja na to się piszę :lol:
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Piszę sieeeeeeeee !!! :radocha:
Nareszcie !!! :lol:
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

No ja mam zamiar mały po serwisowy teścik sprzętu zrobić przed wekendem....ale jeśli wszystko będzie git to się zamelduję :)
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Jesli bedzie pogoda to sob-nd bede na "treningu doskonalenia jazdy" w Wieliczce wiec niestety nie polatam z wami.
Chyba ze bedziecie jezdzic do wieczora to najwyzej do was dolacze pozniej, bo nie wiem dokladnie w jakich godzinach bede to miec :)

Jak sie wam bedzie chcialo to mozecie tez kuknac do Wieliczki zobaczyc jak sobie radze ;)
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

W jakich to jest godzinach, bo możnaby zrobić tką traskę coby tam zajrzeć po drodze?

Jeszcze nawiązując do postu Bartka - proponuję żeby BP w Borku Fałęckim było stałym miejscem ustawek CCM. Gadaliśmy tam kiedyś o tym z Bartkiem i Krzyśkiem ale ciekawi mnie co o tym myslą wszyscy...
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Narazie jest podane ze od 9 do 16-17
Pewnie po sobocie bedzie dokladnie wiadomo co i jak z niedziela wiec napisze na forum.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Pitbull

Post autor: Pitbull »

elllooooo ludziska
wreszcie będzie ciepło ?? niemożliwe :)
Ja się piszę na latanko, i tak informacyjnie zapraszam na kawę, mieszkam 100 m od placu na którym będziecie ćwiczyć :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Odnośnie ustawki w nowym miejscu:
Tak sobie siedzę i myślę, że nie chciał bym wystawiać do wiatru moich, a także naszych wspólnych znajomych z FP, w szczególności że zawiązaliśmy nie tak dawno nową grupę turystyczną i nagle bez skrupułów odwrócić się do nich plecami, przecież większość z nas do FP należy .
Moje zdanie jest następujące: Dopuki nasze forum i nasza znajomość nie nabierze pełnego wymiaru doputy nie zmieniał bym miejsca ustawek,
Patrząc chłodnym okiem na taką sytuację można było by wnioskować, że nie chcemy mieć z ludźmi z FP a nie piszących na naszym forum nic wspólnego, a przecież tak nie jest.
Myślę sobie również że ludzie z okolić Myślenic nie będą mieli nic przeciwko, że będą mieli na ustawkę na BPM 1,5 kilometra dalej, bo przecież nie w tym rzecz.
Wg mnie nic nie stoi na przeszkodzie aby nasze ustawki, przynajmniej na razie nie kolidowały z ustawkami na FP. Przecież żaden problem wybrać sobie grupę do wspólnej jazdy już na BPM, jak to miało miejsce ostatnim razem.
Myślę że takim działaniem możemy zniechęcić do siebie ludzi i staniemy się w oczach innych jakąś nie przystępną i zadufaną w sobie grupą.
Poddaję temat do przemyśleń i do dyskusji..
Ostatnio zmieniony 25 marca 2009, 14:35 przez Zibi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Zibi, myślę że Zibi ma rację....W końcu mateczny nie jest daleko od borku...Ja jestem ze Świątnik i mnie osobiście to różnicy nie robi...ale dostosuję się do reszty
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Bartek

Post autor: Bartek »

Zibi,
nikt nie chce się odwracać do nikogo plecami. Przecież równolegle możemy zabierać głos na tym forum jak i na GP (GPT). Zgadza się to co napisałeś, że Borek od Matecznego nie jest daleko ale celowo zaproponowałem to miejsce ponieważ jak słyszałem ostatnio na BPM zrobił się niemały tłumek a możemy tego uniknąć spotykając się w gronie samych chopperów w Borku (po to powstało przecież to forum). Każdy może wcześniej zdecydować z którą grupą wybierze się na przejażdżkę. Z resztą zakładając ten temat ani na GP ani nawet na GPT nie było żadnej propozycji spotkania. Myślę, że nie spowodujemy, że
Zibi pisze:takim działaniem możemy zniechęcić do siebie ludzi i staniemy się w oczach innych jakąś nie przystępną i zadufaną w sobie grupą.
Jesteśmy otwarci na wszystkich i na Borek może przyjechać kto chce. Jest to po prostu ustawka dla miłośników chopperów a nie kontra dla GPT.
pozdrawiam
Krzysiek
Posty: 107
Rejestracja: 1 marca 2009, 20:09
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: vtx

Post autor: Krzysiek »

Zgadzam się z Bartkiem. Nie chodzi o kreowanie się na "nieprzystępną" grupę lecz chodzi o to, żeby zebrała się od razu grupa posiadaczy chopperów/cruiserów, którzy jeżdżą spokojnie i rekreacyjnie. Jak będzie 5-6 maszyn to i tak dobrze na początek, z czasem na pewno będzie więcej chętnych. Każdy może czytać nasze posty i przyjechać w podanym terminie na BPBorek Fałęcki. Na GP sytuacja jest podobna, zawsze przyjeżdża wiecej osób niż jest zadeklarowanych na forum. Jak wspomniał Bartek nie jest to kontra do GPT i odwracanie się do kogokolwiek plecami.
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Umawianie sie w tym samym miejscu ma swoje plusy i minusy.
Na BP Mateczny faktycznie moze sie niedlugo zrobic zbyt tloczno, bo wszyscy sie tam umawiaja i pozniej formuja sie rozne grupy.
O typowo choperowo/cruiserowych wyjazdach mozna tez informowac na GP w dziale GP Classic
Dzieki temu ludzie beda wiedziec ze sa tez inne wyjazdy i sami zdecyduja, z ktora grupa chca w dany dzien jechac.
Na ostatnim wyjezdzie bylo ok, ale nie wiem czy z czasem jednak srednia przelotowa nie bedzie wyzsza i bardziej w okolicach 110-120 niz 80-90.
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

W żadnym razie nie odwracamy się od grupy GPT. Żeby nie robić nikomu przykrości czy tworzyć jakichś niedomówień, napisałem nawet maila w tej sprawie do założyciela grupy GPT - naszego najprzedniejszego i imprezowego kolegi Filipa :) Nadal będziemy ustawiać się wspólnie, ale założeniem tego forum było latanko w gronie "choppers" i wydaje sie, że najbliższy weekend będzie pierwszą okazją do takiej pełnej ustawki. Chcielibyśmy zainaugurować w ten sposób latanko w grupie. Ustaliliśmy w grupie kilku osób, że właśnie w niedzielę zrobimy taką pierwszą ustawkę w borku. Kto będzie miał życzenie przyjedzie do borku, kto nie na matecznym i nikt się na nikogo nie obrazi, bo nie ma o co.

Zibi zapodał wczoraj propozycję trasy : http://www.choppers-club-malopolska.pl/ ... ?p=310#310
Moglibyśmy tam pojechać i np. na miejscu spotkać z pozostałymi jeźdźcami grupy GPT. Co Wy na taką trasę?

Jest też propozycja Mrozo wypadu do Wieliczki na "trening doskonalenia jazdy" - też warta rozważenia.

Mrozo jesteś modem działu Classic na GP, może wrzuciłbyś tam info o niedzielnym latanku…
Ostatnio zmieniony 26 marca 2009, 10:12 przez Konik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Chetnie moge umieszczac tam tematy o wyjazdach, ale jak bede bral udzial w danym wyjezdzie.

Najlepiej jak stworzy tam temat osoba, ktora na pewno w niedziele bedzie. Tak zeby byl namiar na "organizatora".

Ja mam sobota/niedziela szkolenie w Wieliczce.
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Mrozo pisze:Chetnie moge umieszczac tam tematy o wyjazdach, ale jak bede bral udzial w danym wyjezdzie.

Najlepiej jak stworzy tam temat osoba, ktora na pewno w niedziele bedzie. Tak zeby byl namiar na "organizatora".
Masz rację, wrzucę tam temat.
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Witam wszystkich.
No właśnie o to chodziło mi przy pisaniu poprzedniego postu.
Nie miałem nic innego na myśli niż to co właśnie napisaliście wyżej
Teraz mamy jasność co do naszego podejścia do GPT.
Wasze opinie mówią wszystko i są dla mnie wyczerpujące w tym temacie
Dzięki za dyskusję.
Ja oczywiście jestem z większością, a co do ustawek, możemy je robić gdzie wszystkim będzie wygodniej, nie mam z tym najmniejszego problemu.

Jeszcze raz dzięki za jasno sprecyzowane opinie, w/g mnie właśnie na tym powinna polegać dyskusja na naszym forum, super...

Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Gdyby okazalo sie rano ze pogoda jest ok to pisze sie ktos na ta jazde o 11?

Ja w sumie na chwile moglbym wyskoczyc tak 1-2h o ile oczywiscie pogoda dopisze.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Bartek

Post autor: Bartek »

Jako autor tematu czuję się zobligowany napisać, że w związku ze złymi prognozami pogody na niedzielę jazda stoi pod dużym znakiem zapytania!!! Po prostu każdy zrobi jak uważa i to na własne ryzyko. Ja niestety na 90% rezygnuję.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady

Post autor: Miki »

Witam,nie chce krakac ale szkoda wielka ze dzis nie bedzie mozna sobie posmigac,w ostatecznosci wokol swego osiedla.Pozdrawiam i czekam nastepnego przelotu :lol: :mysli:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Zablokowany