Inerkom i Kufer

Nasz dział handlowy
Michal

Inerkom i Kufer

Post autor: Michal »

Hejka wszystkim.
Z uwagi na to że moja piękna połówka zaczyna lubić ze mną latać na motku, dlatego szukam interkomów i kufra ze stelażem do suzuki intruder vs 800 z 1996r.
Jako że niektóre rzeczy pałętają sie po garażu i nieraz szkoda wyrzucać dlatego pytam czy ktoś nie ma na zbycju.
Pozdrawiam i jeśli coś macie proszę piszcie.
Michał.
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4519
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Co do rzeczy zalegających w garażu - nie posiadam.
Mogę za to, polecić Ci model interkomu, który sprawdza się nie tylko u mnie, ale i u wielu kolegów na naszym forum.
Oto link do Allegro - u mnie bardzo dobrze chodzi już ponad 5 lat, niestety bateria wytrzymywała już tylko kilka godzin i trzeba było ładować. Niedawno w sensie w lipcu, wymieniłem baterię na nówki sztuki ( 800mA )w obydwu interkomach . Po instalacji baterii w czasie testu na radiu, znaczy włączyłem i radio grało nieprzerwanie dwa dni, w końcu ręcznie wyłączyłem i sprawdzając baterię okazało się że ma około 75% naładowania ( łatwo to określić - przy włączaniu interkomu dioda miga na czerwono 4, 3, 2, 1 razy - po teście zamigała 3 razy.)

A pro po - gdyby komuś siadały baterie w SMH5FM - link do Aliekspres
Michal

Post autor: Michal »

Dzięki Zibi
Troche mną szarpnęła cena myślałem że się w 500 zmieszcze :) trza poodkładać.

Pozdro
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4519
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Można kupić taniej inne interkomy, mniej firmowe powiedzmy - np taki: EJEAS E6 lub EJEAS E2 lub tym podobne. Na forach motocyklowych, czy na grupach FB, można wyczytać, że ludzie je kupują i są zadowoleni - podobno, nie mnie oceniać.
Senę polecam z czystym sumieniem, EJEAS-a po prostu nie znam, więc nie mogę polecić :] Zajrzyj sobie na Allegro i prześledź ten temat - wybór jest i to spory.

Z mojego doświadczenia wiem, że stare powiedzenie ,,co tanie to drogie'', niestety się sprawdza, decyzja jednak tak czy siak, należy do Ciebie przecież. :okok:
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 1813
Rejestracja: 23 lutego 2011, 13:05
Lokalizacja: słomniki
Motocykl: Honda Cbf 1000 fa
Kontakt:

Post autor: lenio »

Tu masz masę interkomow w fajnych pieniadzach , ja kupilem ostatnio V6 Rider 1200m, polecam odbiera dobrze https://www.aliexpress.com/wholesale?ca ... otocyklowy
Drogie Panie Cycki są Nasze , Wy je tylko nosicie
Michal

Post autor: Michal »

Dzięki Panowie przespać się trzeba z tematem :)
A kupić na pewno będzie trzeba.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ