tylne koło /szprychy

Nasz dział handlowy
Nekusna

tylne koło /szprychy

Post autor: Nekusna »

poszły mi szprychy i okazało się, że trzeba kupić cały nowy komplet za 350,-
jakby ktoś miał tak do 100,-
na allegro znalazłam całe z zębatką na łańcuch i oponą, a mnie by nawet same szprychy zadowoliły

może ktoś też wymieniał szprychy i nie użył całego kompletu?
Risto80

Post autor: Risto80 »

Ja mam oryginalne szprychy yamahy do tylnego koła Virago 750 - sam kupiłem cały komplet przed wyjazdem wakacyjnym, bo nie chciałem ryzykować trasy 4000km z dużym obciążeniem bez pełnego koła...

Dowiedz się, czy te Ci przypasują i jakby co daj znać.
chrupa

Post autor: chrupa »

za niedługo właśnie miałem się rozglądać za pojedynczą szprychą do mojego motorku (nie wiem kiedy i gdzie ją zgubiłem :P)

Jak tylko się zorientuje, że w 750 są takie same jak w 1100 (teraz nie jestem pewny) to podbijam do ciebie Risto80 i musimy się dogadać :)
Nekusna

Post autor: Nekusna »

Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć te informacje ;)
Risto80

Post autor: Risto80 »

chrupa pisze:za niedługo właśnie miałem się rozglądać za pojedynczą szprychą do mojego motorku (nie wiem kiedy i gdzie ją zgubiłem :P)

Jak tylko się zorientuje, że w 750 są takie same jak w 1100 (teraz nie jestem pewny) to podbijam do ciebie Risto80 i musimy się dogadać :)
Z tego co wiem, to koła są identyczne, tak jak rama i cała reszta (chyba) między 750 a 1100... oprócz silnika oczywiście luzik
Nekusna

Post autor: Nekusna »

Czy możesz podać jaka u ciebie jest średnica i długość szprych?
Risto80

Post autor: Risto80 »

Nekuśna, długość szprychy mierzona od kolanka po wewnętrznej do końca szprychy (gwintu) to ok 128mm, średnica ok. 4-4.5mm.

Tu ZDJĘCIA
Paweł_

Post autor: Paweł_ »

Nekusna, jeśli nadal szukasz - tylne kółko 200 PLN
http://allegro.pl/yamaha-virago-xv-125- ... 24379.html
a może znajdzie same szprychy?
Paweł_

Post autor: Paweł_ »

od 750 raczej nie podejdą... np. od 250 pasują tylko do 250.... Virago i VStara
http://fiche.ronayers.com/Index.cfm/Module/WhereUsed
gutek_sm

Post autor: gutek_sm »

Nekusna pisze:Czy możesz podać jaka u ciebie jest średnica i długość szprych?
Nekusna w 750 szprychy są mocowane jakby w drugą stronę. Czyli nyple są przy bębnie a nie przy obręczy. W 125-ce nypel jest przy obręczy.
Nekusna

Post autor: Nekusna »

No i podobno koło jest większe, zamówiłam już całe koło do 125, podobno nówka za 250
ODPOWIEDZ